לפרטים והזמנות הזמינו עכשיו:  08-6698399
      משלוחים חינם משלוח מעל 170 ש”ח למזכרת בתיה - דמי משלוח 10 ש"ח. 
משלוח מתחת 170 ש"ח למזכרת בתיה - דמי משלוח 19 ש"ח
 
 
 

איפה קונים פרחי ברחובות

זר פרחים הוא מתנה נפלאה. בכל פעם בה אנחנו רוצים להביע אהבה, הוקרה או שמחה, נשלח זר פרחים ריחני ורענן. אז איפה קונים פרחים ברחובות? במיקום מרכזי ונגיש פועלת חנות פרחים ברחובות בה תוכלו לרכוש זרים רעננים ולהזמין משלוחים. אנחנו כאן בכדי לסייע לכם לשמור על הפרחים היפים שקבלתם לתקופה ארוכה ככל האפשר. טיפול נכון בפרחים מאריך את חייהם כך שאתם נהנים מהם למשך כשבעה ימים לפחות. הטיפול בפרחים פשוט ואינו דורש חומרים מיוחדים או מאמץ משמעותי.


איפה כדאי לשים את הפרחים?

אם אתם אוהבים פרחים סביר להניח שיש לכם בבית לפחות אגרטל אחד. עליכם להקפיד להניח את הפרחים באגרטל רק כאשר הוא נקי. לאחר כל שימוש יש לנקות היטב את האגרטל. במידת האפשר כדאי לנקות את האגרטל במדיח הכלים על מנת להשמיד את החיידקים שמתפתחים במים ופוגעים בפרחים. במידה ואנכם בטוחים האם האגרטל אכן נקי נמליץ לשטוף אותו עם מים חמים וסבון לפני השימוש. את האגרטל תציבו במקום קריר ולח. כדאי להרחיק את הפרחים ממזגנים ומאווררים שמייבשים את האוויר.


אלו מים פרחים אוהבים?

את האגרטל תמלאו במים נקיים ופושרים. על מנת להאריך את חיי הפרחים נחליף בכל יום את המים באגרטל במים נקיים. אל המים נוסיף מעט אקונומיקה וחצי כפית סוכר. במקום סוכר אפשר להוסיף תמצית ויטמינים לפרחים שתשמש מזון לפרחים. אחת למספר ימים תתבקשו לגזום את הגבעולים בזווית של 45 מעלות. ניתן לעשות זאת באמצעות סכין חדה. הגיזום מסייע לפרחים לשתות יותר מים. מיד לאחר הגיזום יש להחזיר את הפרחים במהרה אל האגרטל.


חנות פרחים ברחובות עם פרחים רעננים וטריים

האיכות של הפרחים שמרכיבים את הזר משפיעה על חיי הפרחים. תושבי העיר רחובות והסביבה מוזמנים אל חנות פרחים ברחובות בה כל הזרים מורכבים באופן קבוע מפרחים טריים ורעננים. אם אתם מחפשים איפה לקנות פרחים ברחובות ואיכות ולא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר – יש חנות פרחים ברחובות שאתם חייבים להכיר. הקפידו לרכוש את הפרחים שלכם בחנות איכותית בה תקבלו שירות מקצועי מאנשים באוהבים פרחים ויודעים לטפל בהם נכון. כאשר תעשו זאת תוכלו להשקיע מינימום מאמץ בטיפול בפרחים ותיהנו מהם עוד כמה ימים.

צמחי בית ועציצים
logo בניית אתרים