לפרטים והזמנות הזמינו עכשיו:  08-6698399
      משלוחים חינם משלוח מעל 170 ש”ח למזכרת בתיה - דמי משלוח 10 ש"ח. 
משלוח מתחת 170 ש"ח למזכרת בתיה - דמי משלוח 19 ש"ח
 
 
 

משלוחי פרחים בגדרה

כיום כאשר אפשר להזמין משלוח פרחים מבלי לצאת מהבית בכמה דקות – אין כל סיבה שלא נעשה זאת. תושבי העיר גדרה ידועים באהבה שלהם לפרחים. הם יודעים לזהות פרחים איכותיים ומזמינים את משלוחי הפרחים שלהם בחנויות מובילות. עשרות משלוחי פרחים בגדרה מגיעים אל יעדם בכל יום. כל הזרים מורכבים מפרחים טריים ורעננים. הזרים בחלקם רומנטיים ובחלקם עשירים בברכות לבביות בעבור יולדות או ימי הולדת.

משלוחי פרחים בגדרה ובכל עיר אחרת בארץ חשוב להזמין אל מול ספק מוביל ומנוסה. רק חנות פרחים מסורה ומקצועית תדע להקפיד לשלב בזר שלכם רק פרחים טריים. כאשר הפרחים טריים הזר מאריך ימים. המקצועיות של צוות החנות תבוא לידי ביטוי גם בעמידה בזמנים ושירות אדיב. תרצו בוודאי לדעת שהזמנתם זר בחנות שמקפידה לבצע משלוחי פרחים בגדרה עם חיוך. כך זר נמסר במועד שנקבע על ידי שליח אכפתי ומסור.


אלו פרחים כדאי לבחור?

רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בסוג מסוים של פרחים כדאי לעצור ולברר אלו מסרים מעבירים הפרחים שמולכם. זרים של פרחים בגוונים בהירים נהוג לשלוח לנערות צעירות. בעבור אישה אהובה (זר רומנטי) נבחר בפרחים בצבעים עזים יותר. זר פרחים לאישה מבוגרת (אימא או דודה) יכלול צבעים רגועים (אפשרי זר חבצלות לבן). משלוח פרחים לגבר נעצב עם פרחים מיוחדים כמו אירוסים, פרחי ציפורן וגלדיולות.

ידעתם שגם מספר הפרחים בזר משמעותי? לרוב נהוג לבחור זר עשיר עם כעשרה פרחים עיקריים ועוד תוספת של פרחי רקע וענפי עלים. אם תרצו לעצב נכון את הזר שלכם תבחרו שלושה פרחים מכל סוג על מנת לסמל קשר חזק ורגשות של כבוד. זר עם חמישה ורדים אדומים הוא זר שמביע אהבה. גבר ביישן שרוצה לומר "אני אוהב אותך" ולא מצליח להוציא את המילים מהפה יוכל לשלוח לך זר עם חמישה ורדים אדומים ארוכי גבעול. אם תרצו לבקש סליחה באמצעות זר פרחים תרכיבו את הזר שלכם מחמישה עשר פרחים. 

משלוחי פרחים בגדרה הם הדרך להביע רגשות בלי מילים. למה שלא תשמחו את אלו שאתם אוהבים עם זר פרחים מלא ברגש? הקיפו את עצמכם בפרחים, אהבה, אושר ושמחה.

זר פרחים בתוך אגרטל
logo בניית אתרים