לפרטים והזמנות
לפרטים והזמנות חייגו : 08-6698399
משלוחים חינם משלוחים חינם מעל 150 ש”ח למזכרת בתיה

משלוחי פרחים ברחובות

אל כל מתנת יום הולדת או מתנה ליום האהבה כדאי תמיד להוסיף זר פרחים. כיום כאשר אפשר להזמין משלוחי פרחים ברחובות מבלי לצאת מהבית, אין כל סיבה שלא תשלחו פרחים לאלו שאתם אוהבים בכל הזדמנות. מתלבטים באיזה זר פרחים לבחור? המשיכו לקרוא ותגלו אלו פרחים מתאימים לקשר רומנטי, אלו פרחים כדאי לשלוח לאימא ואיזה זר מתאים לשותפים עסקיים.


מדוע נשים אוהבות פרחים?

כאשר נבקש מאישה לתאר את הגבר המושלם כמעט תמיד היא תאמר שגבר שמביא פרחים בלי סיבה הוא הגבר שהיא רוצה. בכל פעם בה אתה מפתיע אותה עם זר פרחים אתה למעשה מזכיר לה כמה אתה אוהב אותה. משלוחי פרחים ברחובות הם הדרך לומר לאלו שאנחנו אוהבים שאנחנו חושבים עליהם. כשאתה שולח לה פרחים אתה מפתיע אותה ומזכיר לה כמה היא אוהבת אותך ושמחה שאתה בן הזוג שלה. היא תחייך, תשמח ותחשוב עלייך.

מחקרים גילו שנשים מגיבות בצורה חיובית לפרחים. כאשר הראו לנשים תמונות של גברים שמחזיקים זר פרחים לצד תמונות של גברים שלא מחזיקים פרחים, רוב הנשים קבעו שהגברים שמחזיקים פרחים אטרקטיביים יותר. בפעם הבאה בה תרצו לעורר באישה רגשות חיוביים תשלח לה פרחים.


משלוחי פרחים ברחובות לשיפור מצב הרוח

ידעתם שזר פרחים הוא מתכון בטוח לחיוך? מחקרים גילו שיש לפרחים השפעה חיובית על מצב הרוח שלנו. פרחים מצליחים לגרום לנו להרגיש נינוחים, רגועים ושמחים יותר. שילוב של זרי פרחים במשרדים ומתחמי עבודה משפר את תפוקת העבודה. אם אתם יודעים שאדם קרוב אליכם עבר היום חוויה לא נעימה – זה הזמן לשפר לו את מצב הרוח עם זר פרחים.


איזה זר כדאי לבחור?

בימי אהבה משלוחי פרחים ברחובות כוללים בעיקר שושנים. השושן מתאים מאוד למחוות רומנטיות. ורדים יהיו גם כן בחירה מצוינת בעבור מחוות של אהבה. חבצלות, כלניות וחמניות יתאימו לזרים שנשלח לאימא, לחברה הטובה וגם ליולדת. בעבור שותפים עסקיים נבחר פרחים במראה יוקרתי וקלאסי. זר של פרחים לבנים  או זר של פרחים לבנים יחד עם פרחים בצבע סגול יתאים לשותפים עסקיים.

טואול הקמת אתרי אינטרנט