לפרטים והזמנות הזמינו עכשיו:  08-6698399
      משלוחים חינם משלוח מעל 170 ש”ח למזכרת בתיה - דמי משלוח 10 ש"ח. 
משלוח מתחת 170 ש"ח למזכרת בתיה - דמי משלוח 19 ש"ח
 
 
 

קניית פרחים ברחובות

בית עם פרחים הוא בית שנכנסים אליו עם חיוך. בפעם הבאה בה תיכנסו אל בית של חברים ותרגישו מיד באווירה נעימה ורגועה תחפשו בעין את הפרחים. כמעט תמיד תבחינו בזר פרחים אחד לפחות באגרטל במטבח או בסלון. הפרחים מכניסים אל הבית אנרגיה טובה, אושר ורוגע. אתם ממש לא צריכים לחפש סיבה טובה בשביל להביא הביתה זר פרחים לכבוד שבת. הגיע הזמן שתשמחו את בני הזוג, המשפחה הקרובה, החברים או את עצמכם עם זר פרחים רענן.


תושבי העיר רחובות מוזמנים לרכוש פרחים ברחובות אצל אנשים שאוהבים פרחים ומבינים את החשיבות של הצבעים, הרעננות והניחוח. העיר רחובות ידועה ברמת חיים גבוהה ובתושבים שלא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר. לקראת סוף השבוע משפחות בכל רחבי העיר מזמינות באופן קבוע זר לשולחן השבת. זרים רבים של קניית פרחים ברחובות נשלחים גם אל בתי ההורים. יש לכם הזדמנות לשמח ולרגש את אלו שאתם אוהבים גם מבלי להגיע אליהם לביקור. אפשר להזמין זר פרחים עם ברכה אישית גם כאשר אתם בחו"ל.


איפה כדאי לקנות פרחים ברחובות?

זרים של פרחים נוכל לרכוש בחנויות פרחים שמתמחות בתחום, בפינת הרחוב הראשי בעיר ובמרכולים גדולים. על אף הקלות בה אפשר לרכוש זר פרחים במהלך הקניות השבועיות במרכול, תהיו אתם חכמים יותר ותקפידו לקנות את הפרחים שלכם רק בחנויות קניית פרחים ברחובות שמתמחות בפרחים. הפרחים בחנויות הפרחים יהיו טריים ורעננים יותר. כאשר הזר עשוי מפרחים רעננים הוא מחזיק מעמד כמה ימים נוספים.


איך בוחרים זר פרחים?

בכל עונה תמצאו בחנויות הפרחים המובילות פרחים עונתיים לצד פרחים קלאסיים שאפשר למצוא בכל חודשי השנה. פרחים עונתיים הם חמניות או כלניות. פרחים קלאסיים הם חבצלות, שושנים, ורדים וציפורנים. אם יש בחנות פרחים עונתיים שאתם אוהבים כדאי לשלב אותם בזר ולרענן את זר הפרחים הקלאסי. נצלו את ההזדמנות ליהנות מזר חמניות או זר של פרחי בר עם כלניות בכמה צבעים. אל תפספסו את חודשי הפריחה של הצבעוני (פרח אדום יפה במיוחד).


מעוניינים לקבל עצות זהב לטיפול נכון בפרחים? צוות החנות ישמח לשוחח עמכם. עשו לכם הרגל להוסיף זר פרחים אל הבית בכל יום שישי. בתים עם פרחים הם בתים שמחים, רגועים ויפים יותר. 

כד עם פרחים
logo בניית אתרים